Keressen művész, műcím vagy stílus szerint – pl. Monet, Csillagos éj, impresszionizmus, Hokusai-hullám, akt. Írja le a jelenetet – pl. zöld rét, sok piros absztrakt, sötét olajkép, álló akt egy fa mellett.

Lovasállomás, kb 1890, Giovanni Fattori, olaj, vászon, 55x80 cm alkotó: Giovanni Fattori

Lovasállomás, kb 1890, Giovanni Fattori, olaj, vászon, 55x80 cm

(Cavalry stop, ca 1890, by Giovanni Fattori, oil on canvas, 55x80 cm)


Giovanni Fattori

€ 172.81
27% ÁFÁ-val
   Művészeti lenyomat konfigurálása
Keltezés nélküli  ·  Kép azonosítója: 1110454

Nem minősített művészek

Lovasállomás, kb 1890, Giovanni Fattori, olaj, vászon, 55x80 cm · Giovanni Fattori. Elérhető művészi lenyomatként vásznon, fotópapíron, akvarell kartonon, illetve japán papíron.
/ Bridgeman Images
AR/3D   Megtekintés 3D-ben/AR zu Favoriten hinzufügen   Hozzáadás kedvencekhez    Falszín kiválasztása    Festmény megtekintése egy helyiségben
0 Vélemények

Művészeti lenyomat konfigurálása

Képkeret

Anyag & Vakráma

Üveg & Paszpartu

Egyebek & Extra kiegészítők

 Konfiguráció mentése / összehasonlítása
Preview Icon

Összegzés

Gemälde
Veredelung
Keilrahmen
Museumslizenz

€ 172.81
(inkl. 20% MwSt)
   Kosárba helyezés

Bildschärfe: PERFEKT

Ha módosítani szeretné a fényerőt és a színt, vagy a kép egyedi kivágását szeretné elvégezni, örömmel végezzük el ezeket a változtatásokat további költségek nélkül. Kérjük, ne habozzon kapcsolatba lépni velünk.

Hasonló műalkotások, az Ön számára kiválasztva

A harcvonalak, 1884 Biddasoa áthaladása Wellington hadserege által 1813. október 7-én Lovasság nyugalomban Jose de San Martin tábornok (1778-1850) a vezérkarával a csapatok ellenőrzése közben a chilei Rancaguában. Blucher tábornok (1742-1819) a kozákokkal Bautzenben, 1885 Afrika vadászai "Alkirály felülvizsgálja a csapatokat", 1903 Alpesi vadászok a hegyekben 1890-ben Anonymous festmény. 1890 Párizs, Musee de l Lovas katonák Blücher tábornok a kozákokkal Bautzenben, 1885 Hírek elölről (olaj a panelen) Bajor katonákat fogságban tartó francia Cuirassiers, 1875 Találkozás Friedrich Karl porosz herceggel Henri Duval Dampierres gróf cuirassiers érkezése a kastély udvarára A lovassági iroda és a dragonyosok A házakat kártyacsomagként bontották le, 1914-1919 Egy tizenkét ágyús bolgár gyalogdandár kapitulációja Ferdinandovonál Peschiera del Garda városának piemontiak általi elfoglalása, 1848. május 30. (olaj, vászon III. Napóleon (1808-73) a solferinói csatában 1859-ben, 1863-ban (panel) Az elfogás, 1878 Olaszország, Biella, könnyűlovasok festménye A császári kadéthadtest a Durbarban, 1903 Felhívás a fegyverekhez „Kisengarh páncélos lovasai”, 1903 Egy hadsereg előretolt gárdája (olaj a panelen) Ordonnancei csendőrök, 1894. Katonai gyakorlatok Huszárok A Call to Arms (Dragoons, Mount!) 1892-93 (wc, gouache, toll és tinta, ceruza és testfesték papíron)
További hasonló műalkotások megjelenítése

Hasonló műalkotások, az Ön számára kiválasztva

A harcvonalak, 1884 Biddasoa áthaladása Wellington hadserege által 1813. október 7-én Lovasság nyugalomban Jose de San Martin tábornok (1778-1850) a vezérkarával a csapatok ellenőrzése közben a chilei Rancaguában. Blucher tábornok (1742-1819) a kozákokkal Bautzenben, 1885 Afrika vadászai "Alkirály felülvizsgálja a csapatokat", 1903 Alpesi vadászok a hegyekben 1890-ben Anonymous festmény. 1890 Párizs, Musee de l Lovas katonák Blücher tábornok a kozákokkal Bautzenben, 1885 Hírek elölről (olaj a panelen) Bajor katonákat fogságban tartó francia Cuirassiers, 1875 Találkozás Friedrich Karl porosz herceggel Henri Duval Dampierres gróf cuirassiers érkezése a kastély udvarára A lovassági iroda és a dragonyosok A házakat kártyacsomagként bontották le, 1914-1919 Egy tizenkét ágyús bolgár gyalogdandár kapitulációja Ferdinandovonál Peschiera del Garda városának piemontiak általi elfoglalása, 1848. május 30. (olaj, vászon III. Napóleon (1808-73) a solferinói csatában 1859-ben, 1863-ban (panel) Az elfogás, 1878 Olaszország, Biella, könnyűlovasok festménye A császári kadéthadtest a Durbarban, 1903 Felhívás a fegyverekhez „Kisengarh páncélos lovasai”, 1903 Egy hadsereg előretolt gárdája (olaj a panelen) Ordonnancei csendőrök, 1894. Katonai gyakorlatok Huszárok A Call to Arms (Dragoons, Mount!) 1892-93 (wc, gouache, toll és tinta, ceruza és testfesték papíron)
További hasonló műalkotások megjelenítése

Egyéb művészeti lenyomatok ettől az alkotótól: Giovanni Fattori

Avenue with Oxen and Stonebreaker, Giovanni Fattori (1825-1908) Miért nem mondja ki? Eke és ökrök Vihar Fa és erdőút, XIX. század Mocsári csordák, 1893 Ökrök az udvaron, Giovanni Fattori (1825-1908) Garibaldi Palermóban Farmer fában Az olasz tábor a magentai csatában, 1859 júniusa Az 1859-es itáliai hadjárat: „A piemonti lovasság rohama”. (1825-1908). Róma, Galleria Nazionale d Naplemente a tenger felett Argia unokatestvér, 1861 A láb a lóban A ló esik. Giovanni Fattori (1825-1908) festménye 1878-1879 Méret: 90x130 cm Firenze, Modern Művészeti Galéria Ökrök a szekérre (Maremma) [Bovi al carro (Maremma)]
Ismerje meg Giovanni Fattori további műveit

Egyéb művészeti lenyomatok ettől az alkotótól: Giovanni Fattori

Avenue with Oxen and Stonebreaker, Giovanni Fattori (1825-1908) Miért nem mondja ki? Eke és ökrök Vihar Fa és erdőút, XIX. század Mocsári csordák, 1893 Ökrök az udvaron, Giovanni Fattori (1825-1908) Garibaldi Palermóban Farmer fában Az olasz tábor a magentai csatában, 1859 júniusa Az 1859-es itáliai hadjárat: „A piemonti lovasság rohama”. (1825-1908). Róma, Galleria Nazionale d Naplemente a tenger felett Argia unokatestvér, 1861 A láb a lóban A ló esik. Giovanni Fattori (1825-1908) festménye 1878-1879 Méret: 90x130 cm Firenze, Modern Művészeti Galéria Ökrök a szekérre (Maremma) [Bovi al carro (Maremma)]
Ismerje meg Giovanni Fattori további műveit

Néhány a legnépszerűbb képek közül

Impresszió, napfelkelte, 1872 A saint-clair-i tengerpart, 1896. A nagy hullám Kanagavánál, kb. 1830 Az álmodozó Németalföldi közmondások Az olajfák Lucifer Négy róka Gravitációs lencsével megfigyelt galaxishalmaz (Webb első mélymezője) Konstantinápoly és a Boszporusz látképe Az élet útja: Ifjúság, 1842 Bacchus ifjúsága, 1884. Waterlooi csata, 1815. június 18., 1898 Hattyúk a nádasban, kb. 1820 Banks-fenyő, 1917. 1925
További műalkotások megjelenítése

Néhány a legnépszerűbb képek közül

Impresszió, napfelkelte, 1872 A saint-clair-i tengerpart, 1896. A nagy hullám Kanagavánál, kb. 1830 Az álmodozó Németalföldi közmondások Az olajfák Lucifer Négy róka Gravitációs lencsével megfigyelt galaxishalmaz (Webb első mélymezője) Konstantinápoly és a Boszporusz látképe Az élet útja: Ifjúság, 1842 Bacchus ifjúsága, 1884. Waterlooi csata, 1815. június 18., 1898 Hattyúk a nádasban, kb. 1820 Banks-fenyő, 1917. 1925
További műalkotások megjelenítése


Vásárlóink véleménye rólunk



Gyakran ismételt kérdések a Meisterdrucke kapcsán


A Meisterdrucke oldalán egy egyszerű és szemléletes módon adhatja meg az adott műalkotás személyre szabott beállításait: Válasszon keretet, adja meg a kép méretét, válasszon nyomtatási felületet, majd válasszon megfelelő bevonatot, illetve vakrámát! Emellett egyéb személyre szabási lehetőségeket is kínálunk, mint az alátét, a betétléc és a távtartó kiválasztása. Ügyfélszolgálatunk szívesen segít a tökéletes műalkotás összeállításában.

A Meisterdrucke oldalán arra is lehetősége nyílik, hogy az adott műalkotást közvetlenül abban a helyiségben tudja elképzelni, ahova szánja. A személyre szabott előnézethez csupán fel kell töltenie a helyiség képét, majd tekintse meg, hogyan fog mutatni az adott térben! Amennyiben oldalunkat mobil eszközről nyitja meg, akár telefonról, akár tabletről, valósághű ábrázolást biztosító funkciónk életre kelti a képet és gond nélkül megjeleníti a feltöltött térben. Ezt az élményt a művészet és a technológia együtt felhasználásával tudjuk nyújtani.

A felület kiválasztása gyakran ízlés dolga. Minden felülethez néhány képet is megtekinthet, így jobban el tudja képzelni a különbségeket. A végső döntés előtt mintáink révén az összes papírt minden szempontból megvizsgálhatja – nem csupán ránézésre, hanem tapintással is. A mintakészlet ingyen kérheti – kizárólag a szállítási költségek terhelik. A mintakészletet közvetlenül megrendelheti.

Ne aggódjon! A Meisterdrucke a megrendeléseket nem gépiesen dolgozza fel. Minden egyes megrendelést megvizsgálunk. Ha a beállításokban bármilyen ellentmondást vagy furcsaságot találunk, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot. Természetesen előzékeny és türelmes ügyfélszolgálatunk mindenben támogatást nyújt és segít a beállításokban is. Önnel közösen telefonhíváson keresztül vagy e-mailben módosítjuk a beállításokat, hogy a végső eredmény pontosan megfeleljen az elvárásainak.


Kérdése van?

Érdeklődik manufaktúránk egyik művészi lenyomata iránt, de még bizonytalan? Tanácsra van szüksége a nyomatási felület kapcsán vagy segítséget kérne a megrendelésben?

Szakértőink szívesen állnak rendelkezésére.

+43 4257 29415
support@meisterdrucke.com
Mo-Do: 7:00 - 16:00 | Fr: 7:00 - 13:00

Kérdése van?

Érdeklődik manufaktúránk egyik művészi lenyomata iránt, de még bizonytalan? Tanácsra van szüksége a nyomatási felület kapcsán vagy segítséget kérne a megrendelésben?

Szakértőink szívesen állnak rendelkezésére.

+43 4257 29415
support@meisterdrucke.com
Mo-Do: 7:00 - 16:00 | Fr: 7:00 - 13:00


Meisterdrucke

   Kärntner Strasse 46
        9586 Finkenstein am Faaker See
        Austria
        +43 4257 29415
        support@meisterdrucke.com
Egyéb nyelvek

                   
Erfahrungen & Bewertungen zu Meisterdrucke
Post.at DHL Express Quehenberger Cargoboard
Kaiser Franz Joseph

Meisterdrucke
Kärntner Strasse 46
9586 Finkenstein am Faaker See · Austria
+43 4257 29415 · support@meisterdrucke.com
Post.at DHL Express Quehenberger Cargoboard


               

(c) 2026 meisterdrucke.hu